שיש אבן קיסר

שיש קיסר - קטלוג

אתם מוזמנים להתרשם ממגוון דגמי שיש של אבן קיסר. בקטלוג תוכלו למצוא את המק"ט של הדוגמאות המועדפות עליכם, לפי עיצובים, סגנונות, דגמים וצבעים לבחירתכם ולצמצם בחירה – כדי להגיע להחלטה הסופית והמתאימה ביותר.

יתרונותיו של שיש קיסר

משטחי אבן קיסר מיוצרים מקוורץ – הנחשב כאחד החומרים החזקים ביותר בטבע, המאפשרים עמידות, חוזק וחיי מוצר ארוכים ביותר למשטחי השיש של אבן קיסר. השיש קיסר מתאים בין היתר למטבחים, אמבטיות, חיפויים, ריצופים ועוד, וניתן למצוא אותם במבחר רחב ביותר של צבעים ודגמים לבחירתכם. שיש אבן קיסר עשוי 93% אבן קוורץ, שהיא חומר סינטטי אותו ניתן לעבד במגוון צורות, צבעים וטקסטורות, גימור מט וגימור מבריק.

התוצאה היא קולקציות מגוונות שלא מתאפשר ליצור עם חומרים אחרים ומבחר גדול יותר ללקוחות. ניתן לייצר מאבן שיש קיסר גם משטחים בהזמנה מיוחדת, כגון דלפקים בגדלים שונים. בנוסף, התכונות הייחודיות של שיש אבן קיסר הן שהוא אטום ועמיד בפני כתמים, סדקים וקילופים.

אילו סוגים של שיש קיסר קיימים בשוק וכיצד נבחר ביניהם?

כפי שציינו שיש קיסר הוא כינוי למשטח עשוי קוורץ, ממנו יוצרים את אבן קיסר – אחד המשטחים הנפוצים ביותר בישראל לשיש במטבח, באמבטיות ועוד. היתרון הגדול ביותר של שיש אבן קיסר, הוא השילוב בין עמידות גבוהה למחיר נמוך. נמצא כי שיש קיסר חזק יותר מסוגים אחרים הנמכרים בארץ ולפיכך מהווה השקעה מוצלחת יותר ולטווח ארוך יותר.

עבור מי שמתעניין באבן קיסר קטלוג הוא האמצעי הטוב ביותר כדי להבין איזה שיש תואם את הצרכים של הרוכש. בעיקרון, יש לאבן קיסר דגמים שונים הנבדלים זה מזה ולכל אחד מהם את הייחודיות שלו.

שיש קיסר קלאסיקו

זהו הליין הנפוץ ביותר והוא מכיל כמה עשרות דגמים של שיש קיסר בצבעים שונים. אלו מתאימים לאמבטיות, מטבחים ועוד ומשתלבים בדרך כלל בצורה הרמונית עם עיצוב הבתים הנפוץ בארץ, כדי ליצור מראה יוקרתי ושלם.

שיש קיסר מוטיבו

ליין המיוצר ומעוצב בטכניקה ייחודית המעניקה תחושת תלת מימד. לסדרה זו ארבע דגמים והם מעניקים לכל משטח מראה יוקרתי ומפואר העומד בפני עצמו ומשתלב נהדר עם אורח החיים בארץ וגווני העיצוב של רוב הבתים.

שיש קיסר סופרימו

קולקציה ייחודית הכוללת שמונה דגמים, בעלי מראה "אוורירי" ומיוחד. שיש אבן קיסר מסוג סופרימו מתאימה למי שהעיצוב זורם בעורקיו וחשוב לו להעניק לבית מגע של סטייל ופאר.

אבן שיש קיסר קונצ'טו

זוהי סדרת הפרימיום היוקרתית של שיש קיסר והיא כוללת משטחים במראה אולטרא-יוקרתי, מתוחכם ומרשים. השיש עשוי אבנים חצי יקרות שנחתכות ומשובצות יחד בעבודת יד והמראה המתקבל מזכיר יצירת אומנות מרהיבה, לצד השימושיות והעמידות המוכרים של אבן קיסר.

כיצד תדעו איזה אבן שיש קיסר לבחור?

אבן קיסר מומלץ לבחור תוך הסתמכות על שני גורמים. האחד, כיצד הוא עומד בפני עצמו והשני, כיצד הוא משתלב עם שאר החדר. הדבר נכון במיוחד לגבי העיצוב של אבן שיש קיסר קונצ'טו, אשר לה מראה ייחודי ואומנותי. ייתכן שעיצוב אחד יהיה מרהיב מאוד אף לא ישתלב עם הקו המנחה של הריהוט והקירות הנמצאים סביבו. לעומת זאת, ייתכן ועיצוב יהיה פשוט אך אלגנטי, כמו בשיש קיסר קלאסיקו. במקרה כזה שיש קיסר הוא מלכתחילה מאופק ומעודן יותר, אך דווקא בגלל זה ייתכן וישתלב טוב יותר בכל סוג של חדר ובכל שילוב של צבעוניות.

כדי לשמור על תחזוקה מושלמת של אבן קיסר, יש להקפיד לפעול על-פי ההוראות של החברה. משטחים של שיש קיסר עמידים מאוד וניתן להניח עליהם כמעט כל משקל – אבל רק כמעט. אם תניחו משקל כבד מדי השיש פשוט ישבר.

אזהרה שניה היא להימנע ככל הניתן מסדרים, כתמים וחתכים. מומלץ לחתוך על משטח המיועד לכך ולא על השיש אבן קיסר עצמו וכמו כן יש להימנע מלהניח עליו סירים וכלים חמים. הדבר נכון גם לגבי פלטת שבת והכשרת השיש. בנוסף, יש להימנע משימוש מחומרי ניקוי חריפים מדי ובמידה ויש לכלוך לנקות אותו בעדינות עם מטלית לחה.

גלריה שיש קיסר
שיש שגב בפייסבוק שיש שגב בפינטרסט שיש שגב באינסטגרם שיש שגב במייל צרו קשר עם שיש שגב